iFreeUp

1.0

iPhonenunuzu iyileştirin ve bütün gereksiz dosyalardan kurtulun

oy
0

1.2k

Bu uygulamayı oyla

iFreeUp iPhone, iPod ya da iPadinizin iyi çalışması için yer kaplayan gereksiz dosyaları silerek iOS cihazınızı iyileştiren mükemmel bir uygulamadır.

Bu araç ana iki sekmeye ayrılır: Çabuk temizleme ve dosya yöneticisi. İlk seçenek cihazınızı tarayarak gereksiz dosyaları veya güvenlik tehditlerini siler. Aynı zamanda bu, cihazınızın performansını iyileştirir.

iPhone ya da iPodunuzun taranmasından sonra iFreeUp sonuçları farklı kategorilere böler: junk dosyaları, olay günlükleri, hırsızlığa karşı koruma ve gizlilik özellikleri ve uygulamanın hata kayıtlarının temizlenmesi. Aracın hafızanızda enkaz bırakan silinmiş resimlerle ilgili bütün bilgileri temizleyen ilginç bir de özelliği vardır.

Bu araç tarafından sağlanan diğer bir özellik olan dosya menajeri yüklenmiş bütün uygulamalarınıza, resimlerinize, müziğinize, videolarınıza, podcastlerinize ve kitaplarınıza erişebilmenizi sağlar. Bu sayede cihazınızın içeriğini yönetmek sizin için çok kolaydır, içeriği silebilir ya da dışa aktarabilirsiniz.
Uptodown X